Strona główna

 

 

 

O nas

Jesteśmy kreatywnym i pełnym pasji zespołem. Istniejemy na rynku od 10 lat, realizując ambitne i pełne wyzwań przedsięwzięcia. W swojej pracy kierujemy się jakością wykonywanych usług i produktów przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. W każde zlecenie angażujemy się w 100% i jeżeli jest taka potrzeba pracujemy 24 godziny na dobę. Kierujemy się wartościami i zasadami, które maja zapewnić komfort naszym Klientom i wraz z nimi doprowadzić do sukcesu nawet najtrudniejsze zadanie.

Możemy poszczycić zaufaniem naszych stałych Klientów, które procentują wieloletnią współpracą z wieloma polskimi festiwalami filmowymi.

Specjalizujemy się dokładnym i szybkim opracowywaniu list dialogowych, autoringiem Blu-Ray i DVD, opracowaniem materiałów w formacie DCP oraz digitalizacją. Posiadamy w swojej ofercie obsługę formatu DCP, który daje wysoką jakość obrazu, dźwięk przestrzenny oraz możliwość projekcji obrazu 2D oraz 3D, co czyni go najbardziej aktualnym i najszybciej rozwijającym się formatem kinowym.

Zajmujemy się również obsługą festiwali filmowych oraz współpracą z kinami w zakresie obsługi projekcji, wyświetlania napisów pod ekranem, przygotowaniem nośników cyfrowych (DCP, Blu-Ray, DVD) z napisami. Posiadamy bardzo duże doświadczenie poparte przygotowaniem kodów czasowych do ponad 3000 list dialogowych. Pracujemy na filmach i listach dialogowych przygotowanych w wielu kombinacjach językowych. Nasza realna efektywność przy poprawnym dostarczeniu listy dialogowej to ponad 100 filmów tygodniowo.